Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 10:40
Przeczytaj!

Siłacz z Makowa Podhalańskiego pobił kolejny rekord! [FILM]

Trener personalny i mieszkaniec Makowa Podhalańskiego - Bogusław 'BOGO' Ufir, który wielokrotnie zdobył tytuł Mistrz Świata i Polski w wyciskaniu leżąc w różnych federacjach. Bogusław bije rekordy, tym razem: 27 listopada 2022, wystartował w Pucharze Świata Federacji XPC w wyciskaniu sztangi leżąc w Siedlcach i znowu wygrał!

Mimo kontuzji i październikowego nieudanego startu w Mistrzostwach Świata na Słowacji, Makowianin nie stracił determinacji i wystartował w Pucharze Świata Federacji XPC w Siedlcach 27 listopada 2022 roku. Bogusław w swojej kategorii wagowej, do 75 kilogramów, ważąc zaledwie 68kg zaliczył w pierwszym podejściu 213kg, a w drugim 217kg, pobijając tym samym Rekord Europy Federacji XPC, który wynosił 175kg.

Przy wadze 68kg i wyciśniętym ciężarze 217kg, mieszkaniec Makowa Podhalańskiego, zajął 1 miejsce w swojej kategorii wagowej.

Nowozdobyty medal, tradycyjne już, będzie do zobaczenia w gablocie, na siłowni Fitness Paradise w Jordanowie, na której 'BOGO' jest trenerem personalnym i właśnie na niej, przygotowuje się do zawodów.

My życzymy Bogusławowi powodzenia w następnych zawodach oraz kolejnych ciężarów na sztandze. Powodzenia!